Kidsweek is een kinderkrant waarbij veel aandacht wordt besteed aan begrijpend lezen en mediawijsheid voor jongeren. Dat vinden de juffen en meesters van Dutch for Kids natuurlijk heel fijn. Want wekelijks lezen wij een aantal geschikte nieuwsonderwerpen met onze leerlingen van over de hele wereld.
Het leuke aan de krant is dat actuele onderwerpen worden behandeld die passen bij de belevingswereld van kinderen. Door de manier waarop de berichten geschreven worden is het nieuws interessant en blijven kinderen nieuwsgierig naar wat er zich in Nederland en in de rest van de wereld afspeelt.
Kidsweek heeft een aparte sectie op de website met een aantal boekentips. Hier een selectie van 5 van hun aanbevelingen en waarom deze boeken het waard zijn om aan te schaffen.
- Atlas van Monsters
Stuart Hill & Sandra Lawrence
Lees hier de volledige recensie over het boek.
2. Doe-boek vogels
Van Roots
Lees hier de recensie over het “Doe Boek Vogels” van Kidsweek.
3. Het jaar van Victor
Door Aby Hartog
Lees de recensie over het boek hier.
4. Over de grens
Door Irene Storm
Lees de volledige recensie over dit indrukwekkende boek hier.
5. Nu is later vroeger
Een boek over de tijd.
Door Joke van Leeuwen
Meer informatie over dit boek vind je hier.